Reklamacje 

W celu dokonania reklamacji należy wcześniej zawiadomić nas e-mailem, wysłać dobrze zabezpieczoną przesyłkę, wraz z paragonem i pisemnym oświadczeniem dotyczącym powodu składania reklamacji. Adres do wysyłki:

Elżbieta Czajka
ul. Lwowska 84
38-200 Jasło

Zwroty 

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (dz. U. Z 2000 r. Nr 22 poz. 271 z późn. Zm.) Dla zakupów realizowanych wysyłkowo kupujący może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do dziesięciu dni od daty otrzymania produktu. Przedmioty szyte na zamówienie, oraz personalizowane nie podlegają zwrotowi.

Warunkiem dokonania zwrotu w tym terminie jest odesłanie towaru w nienaruszonym stanie. W celu dokonania zwrotu uprzejmie prosimy o wcześniejszym zawiadomieniu nas droga e-meilową. Przedmiot nie może nosić żadnych śladów użytkowania lub uszkodzenia, musi posiadać wszystkie oryginalne opakowania, musi zostać zapakowany i dostarczony w sposób zapobiegający uszkodzeniu lub zagnieceniu torebki. Należność zostanie zwrócona na wskazany nr. konta bankowego w terminie 14 dni .

KRÓTKA PRZERWA WAKACYJNA
Witaj! Fajnie, że jesteś :) Czajkaczajka wyskoczyła na małe wakacje, dlatego wysyłki produktów dostępnych od ręki będą realizowane od 17 sierpnia. Trzymaj się ciepło!
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin