Reklamacje 

W celu dokonania reklamacji należy wcześniej zawiadomić nas e-mailem, wysłać dobrze zabezpieczoną przesyłkę, wraz z paragonem i pisemnym oświadczeniem dotyczącym powodu składania reklamacji. Adres do wysyłki:

Elżbieta Czajka
ul. Lwowska 84
38-200 Jasło

Zwroty 

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (dz. U. Z 2000 r. Nr 22 poz. 271 z późn. Zm.) Dla zakupów realizowanych wysyłkowo kupujący może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do dziesięciu dni od daty otrzymania produktu. Przedmioty szyte na zamówienie, oraz personalizowane nie podlegają zwrotowi.

Warunkiem dokonania zwrotu w tym terminie jest odesłanie towaru w nienaruszonym stanie. W celu dokonania zwrotu uprzejmie prosimy o wcześniejszym zawiadomieniu nas droga e-meilową. Przedmiot nie może nosić żadnych śladów użytkowania lub uszkodzenia, musi posiadać wszystkie oryginalne opakowania, musi zostać zapakowany i dostarczony w sposób zapobiegający uszkodzeniu lub zagnieceniu torebki. Należność zostanie zwrócona na wskazany nr. konta bankowego w terminie 14 dni .